Dziedniecības seansi


Reiki dziedniecības seansi un dažādas maigās bioenerģētikas prakses, kad Tev pieskaras divas vai vairākas mīlošas, ar dzīvības enerģiju piepildītas rokas, veicinot fizisku, emocionālu un garīgu pašdziedināšanos.

Dziedinošā vanniņa un Reiki dziedniecības seanss pieejami kā atsevišķi pakalpojumi, - pārējie dziedniecības seansi norit individuālās konsultācijas ietvaros.

Reiki dziedniecības seansi

Reiki māca, ka sāpes, slimības un ciešanas tiek izraisītas, ja noteiktā līmenī traucēta saskaņa ar visu radību - tās rada mūsu vientulība un atšķirtības izjūta.

Reiki ir ceļš, kas mūs atkal var pārvest mājās, atjaunot saikni ar mūsu īsto būtību, atjaunot saikni ar turieni, no kurienes esam nākuši.

Tauriņpieskāriena masāža

Tauriņpieskāriena mērķis ir uzaicināt cilvēka iekšējai enerģijai izplesties - viegla glāstīšana izkausē spriedzi, dziedina traumu un izsauc dzīvības enerģijas plūsmu no kodola uz virsmu un ārpus tās.

Pilnās metamorfozes prakse

Pirmsdzemdību atmiņu dziedināšana.

Veids, kā piekļūt ķermeņa atmiņām par laiku mammas puncī.

Maigās bioenerģētikas balanss

Dzīvības enerģijas plūsmas un līdzsvara atjaunošana ķermenī, modinot sajūtas, emocijas vai atmiņas par iepriekš pieredzētām traumām, kas bijušas ieslēgtas ķermeņa atmiņā un ir pašreizējo dzīvības modeļu (dzīves programmu) pamatā, ar kā palīdzību tiek veicinātas pārmaiņas.

Psihofonās elpošanas treniņš

Elpošanas un skaņu terapijas apvienojums ķermeņa vispārējai atslābināšanai. Īpaši noderīgs, gatavojoties dzemdībām.

Īsā metamorfoze

Enerģijas plūsmas atjaunošana iegurņa rajonā.

Atvadu seanss

Seanss, ar kā palīdzību atvadīties no zaudētiem tuviniekiem vai zaudētām attiecībām, nodalīt pagātnes pieredzi un integrēt to ikdienas pieredzē.

Orgona sega

Dzīvības enerģijas uzlāde, lai palīdzētu organismam pašatveseļoties, atjaunotu enerģijas līmeni pēc krīzes situācijas vai vienkārši smaga darba.

Dziedinošā vanniņa

Rituāls mazulītim un jaunajai māmiņai, lai dziedinātu dzemdību pieredzi, kas mammai vai bērnam atstājusi nevēlamas sekas.