Pilnās metamorfozes prakse


Mēs katrs sev nesam līdzi savu gaidību laika un piedzimšanas stāstu, tikai to vairs neatceramies un nevaram apzināti nodalīt no tā, kā dzīvojam (un nereti mēs sākam dzīvot tieši šādi jau pašā sākumā).
Tajā var ielūkoties ar meditāciju un dažādu prakšu palīdzību.

Pilnā metamorfoze ir viena no maigās bioenerģētikas metodēm, ar kuras palīdzību var pieslēgties sajūtām mammas puncī (no ieņemšanas līdz piedzimšanai) un sajust savas tā laika attiecības ar mammu un tēti.

Šī prakse notiek apmēram 30 minūtes, klientam atrodoties guļus, ar basām kājām. Pēc enerģētisko kanālu aktivizēšanas katrai no pēdām tiek stimulēti aktīvie punkti, ar kā palīdzību paceltas ķermeniskās un zemapziņas atmiņas par prenatālo pieredzi. Katrs tās sajūt savādāk - domu, fizisku vai emocionālu sajūtu formā, vai pat redzot tēlus.

Kad ar pieaugušajiem pārrunājam metamorfozē redzēto, justo, piedzīvoto, dažkārt tēli ir tik spilgti, ka meklējam bildes vai video un skatāmies, vai atrastais līdzinās redzētajam, sajustajam. Dažkārt brīnumaini precīzi tiek sajusti arī notikumi un fakti, par kuriem līdz šim nebija zināms, un kas sarunā ar saviem vecākiem pēc tam apstiprinās.

Pasaule ir brīnumaina.
Mūsu ķermeņi atceras.
Un mēs to nēsājam līdzi katru dienu.


Book an appointment with Spēkavieta using SetMore