Rebozo - mūsu sirds un roku pagarinājums


Palutini sevi ar īpašām sajūtām un atklāsmēm par sevi un pasauli!

Rebozo apmācības

Reizi mēnesī organizējam rebozo apmācības, kurās vari izbaudīt un iemācīties dažādas rebozo tehnikas, lai varētu tās pielietot mājās vai darbā. Mūsu apmācības īpašas ar to, ka rebozo tehnikas papildinām ar dažādām ķermeniskās terapijas praksēm, lai lutināšana darbotos vēl daudz dziļākos slāņos un nestu lielāku mieru Tevī.

Rebozo masāžas

Jau vairākus gadus ar prieku lutinām savus klientus no maziem rāpotājiem līdz pat sirmgalvjiem - gan pie mums, gan izbraukumos.

Lutināšana krāsainajos Rebozo lakatos masāžas vai rituāla veidā palīdz iegūt dziļu atslābināšanos un vairot apzinātību. Tas ir kā atrasties šūpulī, būt ciešā, mīlestības pilnā apskāvienā. Laiks sev. Pilnībā ļaujoties.

Rebozo lakatu masāžas ir atceļojušas uz Latviju no Meksikas un ar lakatu palīdzību var gan lutināt, gan dziļi atslābināt, gan vairot apzinātību. Caur lakatiem var atrasties ciešā, mīlestības pilnā apskāvienā un šīs dažādās masāžu un meditāciju formas ir derīgas jebkuram no dzimšanas līdz mūža nogalei.

Rebozo savelkošā masāža

2h - masāža kā rituāls, kā dziļa meditācija.

Sajūti, kā būt tauriņam, kurš izlien no kūniņas!

Rebozo lakatu rituāls katram atnes ko citu - tā ir saņēmēja un sniedzēju mijiedarbība, kopīga lūgšana, dziļa pateicība par piedzīvoto un atvēršanās jaunajam. Dāvana, ko divi tuvi cilvēki sniedz trešajam. Kāda svarīga dzīves posma vai notikuma noslēgšana.

Laiks sev ir lielākā dāvana, ko vari sev dot.
Laiks sev ir klusējošs un pieņemošs.
Laiks sev ir savu enkuru atbrīvošanas brīdis un sava spēka uzlāde.
Lai katram mums tas īstajā laikā un savlaicīgi.

Rebozo lakatu rituālu sniedz dūla kopā ar saņēmējam tuvu personu (ģimenes locekli, draugu, vecmāti un tml) vai divas dūlas pārī.

Mūsu sniegtie rituāli ir 2 stundu gari, ietverot tējas rituālu, rituāla nolūka formulēšanu, aromātisko eļļu izvēli eļļas lampiņai, pašu masāžu, kas papildināta ar drošo pieskārienu, kā arī dalīšanos par rituāla iespaidiem un novērojumiem.

Pa laikam mūsu dzīvē ir īpaši brīži, ko nosvinēt - svētki pēc dzemdībām, dāvana sev mazulīša gada jubilejā, rituāls pārtraucot zīdīšanu, liela projekta noslēgšana, apaļa dzimšanas diena, pirmskāzu rituāls vecmeitu ballītē, darba vai dzīvesvietas maiņa - aizverot vienas durvis, atveras jaunas!

Rebozo atslābinošā masāža

30 - 60 minūtes - meditatīva šūpošanās

Sajūti viļņus sevī, atrodoties lakatu apskāvienā

Individuāli vienojoties par laiku, pie jums vai citā ērtā vietā, 30-60min gara Rebozo relaksējošā masāža.

Katru dienu ir iespēja izbaudīt un palutināt sevi ar rebozo lakatu relaksējošo masāžu pirms... vai pēc darba laika, pusdienlaikā vai kādā citā dienas mirklī.

Iespējama arī tandēmmasāža - piesaki sevi un jebkuru sev mīļu cilvēku - nāciet kopā vai aizbrauksim pie jums!

Plecu un galvas masāža rebozo lakatos

15-30 minūtes un galva pavisam brīva!

Sajūti, kā prāta lamatas atveras un Tu izkļūsti brīvībā!

Šī rebozo lakata masāža atšķiras ar to, ka uzmanība tiek veltīta tikai galvai, tādējādi svarīgākais moments ir individuāla pieeja.

Kā tas notiek? Vislabāk, ja uz masāžu Tu ierodies ar savu lakatu vai šalli (tas smaržos pēc Tevis, tādējādi ļaus vieglāk iegūt relaksējošo noskaņu) - vēlams lai tas būtu kokvilnas, no neslīdoša materiāla, vismaz 20 cm platumā. Masāža var noritēt sēdus, bet efektīvāka tā būs, ja gulēsi uz paklāja, segām un spilventiņiem, tā, lai justos ērti. Pirms masāžas noskaņosimies uz vienotas sajūtas, lai veiksmīgāk izvēlētos piemērotāko masāžas veikšanas veidu un ātrumu. Masāžas laikā notiek lēna un maiga galvas un kakla daļas kustināšana, to viegli un lēnām šūpinot lakatos. Masāžas laikā speciālists var veikt arī savelkošo masāžu, kuras laikā tiek stimulēti galvas aktīvie punkti, tā panākot relaksāciju un atbrīvošanos no pārmērīgi aktīvām domām.  Nekavējoties sāk vairoties endorfīni – laimes hormoni.

Rebozo galvas un plecu masāžas laikā:

 • attīstās gudrība un pasaules harmonijas izjūta;
 • attīstās mierīgs un dziļš garīgums;
 • veidojas labi integrēta iekšējā redze;
 • pilnveidojas vizualizācijas spējas;
 • palielinās koncentrēšanās spējas;
 • samazinās aizmāršība, apjukums;
 • tiek veicināta atbrīvošanās no māņticības;
 • prāts atļauj saskatīt lietu un norišu dziļāku jēgu.
Noturīgākam un dziļākam efektam, masāžas laikā un pēc tam var izmantot arī aromātiskās eļļas, kas veicina trešās acs vai kroņa čakras līdzsvarošanu (rozmarīna, lavandas, piparmētras, pačūlijas, egļu, muskatsalvijas, lotosa, asinszāles, jasmīna ēteriskās eļļas).

Rebozo masāža grūtniecēm

30 - 60 minūtes un esi nokļuvusi mierā.

Sajūti sevi un mazulīti, atrodoties lakatu apskāvienā

Masāžas laiks ir laiks sev un bērniņam, tāpēc noderīgs jebkurai mammai. Saiknes veidošana ar mazulīti īpaši svarīga, lai mamma jebkurā brīdī zinātu, justu, būtu pārliecināta, ka ar mazuli viss ir kārtībā.

Kā tas notiek? Sieviete sēž, stāv atspiežoties pret sienu vai guļ uz grīdas (uz sāniem), ērti iekārtojusies uz paklāja, segām un spilventiņiem. Dūla rūpējas par sievietes atpūtu un relaksāciju, sniedzot ritmisku masāžu ar 1-6 lakatiem no galvas līdz kājām - katrai ķermeņa zonai apmēram piecas minūtes.

Gatavojoties dzemdībām, rebozo lakatu masāža palīdz:

 • uzlabot asinsriti;
 • mazināt nemieru, stresu, bailes, vēlmi kontrolēt;
 • atslābināt muskuļus;
 • iemācīties pieņemt citu rūpes, uzmanību, mīlestību;
 • pieņemt un iemīlēt sevi un bērniņu.

Rebozo iegurņa un kāju masāža

15 - 30 minūtes un dzīvības enerģija ir pacēlumā

Sajūti sevī ieplūstam strauju enerģijas lādiņu!

Šī rebozo lakata masāža atšķiras ar to, ka ir stipri vien kustīgāka nekā relaksējošās masāžas.

Kā tas notiek? Iesākumā Tu guli uz paklāja, segām un spilventiņiem, tā, lai justos ērti. Masāžas laikā notiek lēna un maiga iegurņa zonas iekustināšana un iesildīšana, to šūpinot lakatos. Tā panāk relaksāciju dziļākos muskuļu slāņos un masāža notiek tādā intensitātē, lai panāktu vienmērīgu ķermeņa vibrāciju. Nekavējoties sāk vairoties endorfīni – laimes hormoni.

Nākamais masāžas posms norit, atrodoties četrrāpus - lēnām, maigi, apļveida kustībām kustinot iegurni.

Nākamajā posmā tiek veikta aktīvāka iegurņa zonas masāža, kas veicina strauju un tūlītēju seksuālās un radošās enerģijas celšanos, veicina vispārēju atslābināšanos, pat smiešanos.

Iegurņa un kāju aktīva masāža palīdz:

 • celt seksualitāti;
 • vairot radošo enerģiju, atvērtību priekam un tuvībai;
 • mazināt pārlieku emocionalitāti, vairojot spēju izteikt sajūtas (jūtas plūst brīvi);
 • veicināt iegurņa apasiņošana, ceļot auglību;
 • atslābināt iegurņa zona, mazinot saspringumu/spriedzi krustu daļā, zarnās, nierēs, dzemdē;
 • iekustināt visus ķermeņa šķidrumus (piemēram, veicinot ātrāku atveseļošanos);
 • līdzsvarot ēstgribu.

Noturīgākam un dziļākam efektam masāžas laikā un pēc tās var izmantot arī aromterapiju, kas veicina sakrālās čakras līdzsvarošanu (citrusu eļļas, melisa un apelsīns, kā arī rožu eļļa, hibiska un jasmīna ēteriskās eļļas).

Individuāla rebozo terapija

2h gara intensīva pastaiga rebozo pasaulē, apvienojot dažādas tehnikas, atbilstoši šī brīža situācijai

Sajūties atkal dzīvs!

Individuālā rebozo terapija aptver dažādas rebozo tehnikas, kas pēc nepieciešamības kombinētas ar maigās bioenerģētikas vai apzinātā pieskāriena praksēm, aromterapiju un Baha ziedu terapiju.

Kad nepieciešams, terapijas seansu veic vienlaicīgi vairāki speciālisti (piemēram, spēcīgu dzīves satricinājumu vai krīžu gadījumos vai gadījumos, kad  nepieciešama intensīva uzlādēšanās).

Kā tas notiek? Vispirms mēs 5-15 minūtes parunāsim par jautājumu, kas šobīd nomāc, formulējot nodomu - ko gribas atrisināt vai iegūt, vai apzinoties situāciju, no kuras šobrīd gribas izkļūt un kādā vēlētos nokļūt.
Tad ērti iekārtosies uz paklājiņa, segām un spilventiņiem, - ieteicams apģērbties ērtās drēbēs.

Un tad dosimies kopīgā ceļojumā, kurš pats veidos sevi, vienkārši ļaujoties plūsmai, kas ved, balstoties uz Tavu noformulēto nodomu.
Būsim Mīlestībā.
Uzlādēsim to realitāti, kurā vēlies dzīvot.

Tauriņa kūniņas meditācija

Tauriņa kūniņas meditācija jeb rebozo lakatu rituāls katram atnes ko citu - tā ir saņēmēja un sniedzēju mijiedarbība, kopīga lūgšana, dziļa pateicība par līdz šim piedzīvoto un atvēršanās jaunajam. Dāvana, ko sniedz 8 enerģētiski, dvēseliski vai ģimeniski tuvi cilvēki. Tā var būt kāda svarīga dzīves posma vai notikuma noslēgšana - brīdis, kad to nosvinēt. Vai vienkārši klusējošs un pieņemošs laiks. Savu enkuru atbrīvošanas brīdis un sava spēka uzlāde. Vai veids kā dziedināt kādu dzīves jomu, kurai jau sen nav risinājuma.

Meditācijas laikā visiem ir iespēja izbaudīt gan enerģijas sniegšanu, gan saņemšanu, tādējādi iekustinot plūsmu un veicinot aktīvāku un drīzāku izteiktā nolūka īstenošanos. Pirms došanās tauriņa kūniņā ir jāapzinās savs nolūks, ko ar pārējo meditācijas dalībnieku palīdzību iegūt savai tālākajai dzīvei.