Paldies mūsu mīļajiem klientiem par atsauksmēm un siltiem vārdiem - tās mūs ceļ spārnos un liek radīt vēl vairāk!

13.10.2017 Anita:

Ideāls veids, kā tikt vaļā no visa liekā, kas traucē darbā, sadzīvē un ģimenes dzīvē!!! Paldies, Linda Lielvārde, par iespēju pasākumā attīrīties, iztukšoties un atbrīvot vietu jaunajam! Vakar, mājās ejot, lidoju! Sirdī bija prieks, mīlestība un jutu, ka dzīvības enerģija ir atgriezusies!!!

06.10.2017. Vineta Žagare:
Paldies Saules pirts saimniekiem par jauko pirtiņu un tās patīkamo un mierīgo atmosfēru. Paldies arī Lindai Lielvārdei par īpašo pirtīžas rituālu. Tas bija īpašs notikums man un manām mīļajām meitiņām. Paldies arī meitu tētim, ka atļāva man izbaudīt mieru un visu labo, kas ar mani tika darīts, lai spētu atjaunoties pēc dzemdībām...:):):) Paldies visiem..

28.09.2017. Ingrīda Zēģele:

Gribu pateikt lielu lielu paldies TeELPA un Anita Skuja par šīs vasaras dienas nometnēm bērniem. Visu jūniju mana meita Alise devās cītīgi pie Anitas uz TeElpu. Gaidīsim ar nepacietību arī nākamā gada TeElpas dienas nometnes bērniem ar dažnedažādām nodarbībām. Jo nodarbības ir interesantas un katrs var sev piemeklēt vēlamo. Šogad cītīgākajiem gājējiem Anita kopā ar labvēļiem un atbalstītājiem bija bērniem sagādājusi balvas. Alise arī bija to laimīgo vidū. Alisei bija dažādi našķi un skolai noderīgas lietas, kā arī dāvanu karte Spēkavieta masāža rebozo lakatos pie fantastiska cilvēka Linda Lielvārde, kas masē rebozo lakatos. Fantastiskas sajūtas. Iesaku visiem.

21.09.2017. Anete Jansone:

Apmeklēju "Čiliņa rītu", kur Linda Lielvārde dalījās padomos par bērna veselības izprašanu un līdz ar to saglabāšanu. Saku lielu paldies ne tikai par gūto vērtīgo informāciju, bet arī iedvesmu. Cik vien būs iespējams, apmeklēšu arī citus pasākumus, kurus vadīs Linda.

08.06.2017. Ieva Saulīte:

Paldies Lindai par galvas masāžu, burvīgs dienas iesākums

05.06.2017. Ieva Zaumane:

Apmeklēju nometni "Dzemdības kā deja'', brīnišķīgi pavadīta nedēļas nogale! Daudz praktiskas informācijas, tikšanās ar Gunu Vilku bija īpaša, protams, šūpuļdziesmas un šūpināšanās rebozo lakatu laiviņā bija skaists pirmās dienas noslēgums. Mazliet vairāk gribējās dzirdēt par dzimtas spēku. Kaut kas jauns bija fraktāļu zīmēšana un krāsošana. Darīju to pirmo reizi un aizrāvos...Linda un Kristīne bija parūpējušās, lai mēs patiešām atpūstos un jutāmies lutinātas, samīļotas, PALDIES Jums par to:)

24.03.2017. Elīna Salne:

Liels paldies par brīnišķīgo Rebozo lakatu masāžu. Tā nebija tikai masāža! Tas bija kaut kas īpašs, ne tikai ķermenim, bet arī prātam. Relaksējoša atmosfēra, sveces, visapkārt ziedi un krāšņie lakati ļauj atkal uzplaukt sievietei no jauna. Tas ļoti palīdzēja atkal sajust sevi, atstāt ikdienu uz kādu brīdi malā un tiešām padomāt tikai par savām sajūtām, noņemt saspringumu un atslābt. Tiešām iesaku visām jaunajām māmiņām, lai neaizmirstu parūpēties arī par sevi, jo tikai tad arī mazais būs laimīgs. Un nevaru nepieminēt arī sirsnīgās sarunas pie tējas pirms un pēc. Paldies burvīgajām iedvesmotājām - Kristīnei un Lindai!

14.03.2017. Atsauksmes par nodarbībām "Dzimtas spēks dzemdībās un bērniņu auklējot" Dūlu nedēļas 2017 ietvaros:

1. "Man patika domu apmaiņa starp visām dalībniecēm. Ļoti noderīgi praktiskie resursi. Skaista meditācija, to noteikti izmantošu individuāli."
2. "Patika tas, kā Linda to stāsta no savas pieredzes, caur sevi, sevis piedzīvoto, pieredzēto. Var just viņas aizrautību un dzimtas koku rakšanas prieku. Viņas ķermenis stāsta, ar katru šūnu jūt un doma plūst. Esmu iedvesmota to koku pētīt, pieņemt un mantot to, kas ir mans".
3. "Man visvairāk noderēja konkrēti izziņas materiāli, kur meklēt savus radiniekus/dzimtas saknes".
4. "Šajā pasākumā man visvairāk patika ideja un informācija par dzimtas ietekmi no un uz mani un maniem bērniņiem. Es - savas dzīves režisors - tas iedvesmoja. Atbalstoši! Meditācija rosināja uz pārmaiņām."
5. "Visvairāk patika nodarbības 1.puse - emocionālā daļa. Ļoti labprāt par to dzirdētu vēl vairāk, dziļāk, ar citu piemēriem iz dzīves. Gribētu, lai par šo tēmu informācija izskan plašāk!"
6. "Man patika veids, kā tika apskatīta dzimta - nevis sauss dzimtas koks, bet cik saikne, notikumi ir dziļi un ļoti, ļoti nozīmīgi. Paldies par šo iespēju.. esmu ielūkojusies līdz šim man nezināmajā".
7. "Man visvairāk patika pasākuma formāts - saruna, kuras laikā ir iespēja gan uzklausīt profesionālu viedokli, gan citu pieredzi."

21.02.2017. Kristīne Suveiza:

Viss, ko sievietei vajadzētu izprast un saprast par grūtniecību, dzemdībām, mazuli, barošanu. Ļoti interesantas nodarbības. Linda ir lieliska! Jutos īsta veiksminiece, ka Tāda vieta man bija tik tuvu mājām:-) un, ka Linda ir zvana attālumā joprojām!

09.02.2017. Māris Veide:

Ļoti iesaku tiem un tām, kas vēlas dzemdēt ar smaidu un varbūt pat nekontrolētiem smiekliem! Linda Lielvārde taču!

09.02.2017. Antra Reinmane:

Negaidīti LIELISKA sadarbība ar Lindu, kā savu dūlu, un ne tikai. Biju domājusi, ka satikšu sievieti, kura palīdzēs dzemdībās un viss, bet ieguvu ko daudz vairāk. Tiku uzklausīta, lutināta un atbalstīta, gan pirms dzemdībām, gan arī pēc tam. Gatavojoties dzemdībām daudz runājām, arī ne tikai par tām, un tiku dziedināta, pat nezinu kā Lindai tas izdevās, bet nu spēju mierīgi runāt par saviem pagātnes piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kuri bija nospieduši manu sirdi.
Arī mazajam un man pašai, kad bija kādas problēmas vai vienkārši smagi, bija un ir cilvēks, kam uzticēties, kurš atbalsta un palīdz, ar viedokli, informāciju un īsto padomu, īstajā laikā un vietā.
PALDIES PAR VISU, NO VISAS SIRDS!!!

04.01.2017. Una:

Lindu izvēlējos un pieņēmu kā savu dūlu, kad viņa man neizmērojamu atbalstu sniedza pirmā bērna gaidīšanas un jaundzimušā pirmo mēnešu īpaši emocionālajā un satrauktajā laikā. Pašlaik esmu sava otrā bērniņa gaidībās, ir daudz gana nopietnu sarežģījumu, bet visu pārrunāju ne tikai ar savu ārstu, bet arī ar savu dūlu, Ar Lindu ir viegli būt atklātam, nevienā brīdī nejūtoties neērti par savu fizisko vai emocionālo vājumu. Viņa, neskatoties uz manu skeptiskumu, spēj piemeklēt veiksmīgāko metodi, lai palīdzētu man atgūt tik vajadzīgo mieru un ticību sev un savam ķermenim. Lai gan Linda nenogurstoši meklē un padziļināti apgūst arvien jaunas metodes, lai citus iedvesmotu un palīdzētu, reizēm vislabāk palīdz tieši tāda no sirds atklāta saruna un mierpilnā gaisotne, ko Linda rada, esot blakus. Pēc viņas apmeklējuma vienmēr pārņem visaptverošs miers. Un, sīkums, bet patīkami un nav mazsvarīgi esot jaunajai māmiņai, Linda pati allaž ieslīd virtuvē, lai pirms promiesānas nomazgātu savu tējas krūzīti.

08.12.2016. Jolanta:

Šodien superīgs Čiliņu rīts ar manis individuālu lutināšanu! Paldies TeElpas saimniecei Anitai par šo tikšanos ar foršo dūlu Lindu! Ar nepacietību gaidīšu nākamo tikšanos. Un mans mazais rausis čuč joprojām!

04.11.2016. Evita Dzene:

Paldies Linda Lielvārde par sagādāto pirtīžas piedzīvojumu! Perfekta sagatavošanās, mierīga, nesteidzīga atmosfēra, bērniņš izvannots zāļu vanniņā ar labām domām un vēlējumiem, izmasēts, sariņi izdzīti, mamma palutināta ar skrubīti un masāžu - tik liela pozitīvas enerģijas deva un pilnīga harmonija... Iesaku piedzīvot jebkurai māmiņai ar zīdainīti!