Fraktālās zīmēšanas nodarbības

"Fraktāļu ģeometrijas būtība ir nebeidzami atkārtojamas un pašlīdzīgas daļas, kas veido vienu veselumu, ievietojoties cita citā.
Ja gribat saprast Visuma dabu, jums nav jāpēta viss Visums kopumā - var pētīt tā daļas.
Biosfēra ir būvēta no atkārtojamām fraktāļu ģeometrijas daļām un piedāvā iespēju paredzēt evolūcijas nākotni, veroties tās pagātnē.
Darvina teorija apgalvo, ka evolūciju ierosina nejaušas mutācijas, ģenētiski "negadījumi", kas nozīmē, ka mēs nevaram paredzēt nākotni. Taču, sekojot pa pēdām šūnām, mūsu nākotnei jābūt arvien lielākas un ciešākas sadarbības noteiktai, un tas novedīs pie aizvien lielākas un ciešākas harmonijas." /B.Liptons/
Ieraugot sevi, mēs ieraugām Visumu.
Izzinot sevi, mēs izzinām Visumu.
Mainot sevi, mēs izmainām Visumu.
Mums katru dienu ir iespēja Radīt.

Kopīgi, bet katrs savā tempā, ar savu individuālu uzdevumu (un mājas darbiem) zīmējam diagnosticējošos un koriģējošos fraktāļus, kas ir krāsaina un priekpilna nodarbe, un ļauj sevi dziļāk izzināt un vairot:
- iekšējo mieru;
- pašpaļāvību;
- elastību.
Regulāra koriģējošo fraktāļu zīmēšana uzlabo dzīves kvalitāti gan attiecību jautājumos, gan materiāli, gan veselības ziņā. Tāpat fraktāļu zīmēšana uzlabo koordināciju, asina redzi, atbrīvo no muskuļu saspringuma (īpaši noderīgi vecākiem cilvēkiem un atveseļošanās procesā no dažādām traumām).

Lielākām dzīves pārmaiņām tiek rekomendēti zīmēšanas cikli pa 21 fraktālim (apmēram 2,5 mēnešu garumā). Taču katram iespēja iet tieši tādu pārmaiņu ceļu, cik katrs jūtamies gatavs.

Zīmējam arī konkrēta jautājuma diagnosticējošos un koriģējošos jeb mērķfraktāļus (1+1), kā arī mākslinieciskos fraktāļus.

Ņemam līdzi melnas pildspalvas, krāsainos zīmuļus un rasēšanas vai zīmēšanas papīru.
Kam jau ir sazīmēti un sakrāsoti fraktāļi, ņemam visus līdzi!

Laipni gaidītas arī māmiņas ar bērniņiem!

Nodarbības vada Linda Lielvārde.

Nodarbības notiek Rīgā un Baložos vai izbraukuma sesijās.

Pievienojies Facebook grupai "Spēkavieta zīmē" un Google Classroom "Zīmēt kopā", lai zīmētu arī attālināti.

Raksti Lindai, lai iegūtu piekļuvi.