Spēkavietas Reiki skola
Japāņu tradīcijas Usui Reiki Rioho dabiskās dziedniecības apmācība

Usui Reiki Rioho Japāņu dabiskās dziedniecības sistēmu var apgūt jebkurš, bez priekšzināšanām. Vienīgais nosacījums ir vēlme  iegūt spējas dziedināt sevi un savus mīļos. Reiki ceļš noteikti būs interesants arī tiem, kas meklē gaismu un garīgumu - ļoti vienkārši, ar skolotāja atbalstu, sakārtojot savu dzīvi, realizējot sapņus, jūs varēsiet atrast ilgi meklēto!

1. līmeņa Reiki apmācība

Japāņu tradīcijas Reiki sistēmā 1. līmeņa seminārā - Šjoden - vari apgūt visus nepieciešamos pamats, lai patstāvīgi praktizētu Reiki.

2. līmeņa Reiki apmācība

Japāņu tradīcijas Reiki sistēmā 2. līmeņa seminārā - Okuden - iegūsti padziļinātu izpratni par Reiki un papildus dziedniecības spējas - Reiki seansu sniegšana attālināti, darbs ar kaitīgajiem ieradumiem, darbs ar situācijām un apstākļiem.

3. līmeņa Reiki apmācība

Japāņu tradīcijas Reiki sistēmas 3. līmeņa seminārs - Šinpiden - domāts tiem, kas meklē garīgu attīstību, gaismu un apzinās, ka pilnveidošanās nekad nebeidzas.

Piesakies semināram, atvērtajai nodarbībai vai seansam jau šodien un atklāj sev skaisto, silto un mīlestības pilno Reiki ceļu.

Reiki seminārus un nodarbības Spēkavietā vada Reiki meistare skolotāja Iveta Blaua.

Uz semināriem iepriekšēja pieteikšanās obligāta!